Lokalizacja:Łódź
Klient:prywatny
Powierzchnia użytkowa:350 m2
Projekt:koncepcja
Dom jednorodzinny z wydzieloną strefą pracy (gabinety, biblioteka, pokój z sekretariatem), ogrodem zimowym oraz garażem. Współczesna architektura obiektu, który zgodnie z potrzebami Inwestora miał być wyjątkowy.

Koncepcja budynku NA WYLOT została oparta o zasadę jego wewnętrznej komunikacji -obszerny korytarz przecinający obiekt na dwie części, pozwalający go przemierzyć NA WYLOT stanowi oś, wzdłuż której ustawiono pomieszczenia i zaplanowano funkcje.

Korytarz ten, wysoki, przeszkolony pawilon, doświetlający wnętrze budynku, wypełniony egzotyczną roślinnością i muzyką, tworzy architektoniczny chill out dla mieszkańców, stanowić może również miejsce biznesowych meetingów.

Dom nazwaliśmy domem NA WYLOT także z tego powodu, że główną rolę odgrywa w nim światło, przenikające zewsząd do budynku, wypełniające go pozytywną energią, nastrajające optymistycznie wszystkich, którzy znajdą się w jego niepowtarzalnym wnętrzu. Utrzymana w naturalnych barwach (drewno, piaskowiec, kamień naturalny) bryła domu, przekryta dwuspadowym dachem charakteryzuje się prostotą
i wyważonymi proporcjami.

W dwupoziomowej części budynku zlokalizowano przestrzeń mieszkalną: jadalnię, salon, pokój audio - video, sypialnie, pomieszczenia gościnne. Jednopoziomowa część, połączona korytarzem NA WYLOT z częścią biurową, stanowi obszar pracy zawodowej właścicieli.
wszystkie projekty

Kontakt

Personel biura stanowi
zespół utalentowanych
architektów i inżynierów.

Zapraszamy do naszego biura - zawsze znajdziemy
dla Państwa najlepsze rozwiązanie projektowe


kontakt z biurem

Telefon

+ 48 42 630 55 66
+ 48 42 630 55 99

Mail

agg@agg.pl