Lokalizacja Łódź, ul. Kmicica 5, ul. Jugosłowiańska 6 (Nowosolna),  Niemcy (kilka lokalizacji)
Klient Urząd Miasta Łodzi, jednostki inwestycyjne niemieckiej administracji publicznej
Projekt 2016 - 2020 kilka projektów, projekty budowlane i wykonawcze, opracowania w języku polskim i niemieckim
Realizacja 2016 - 2020 współpraca przy realizacji
AGG współpracuje przy realizacji projektów realizowanych w systemie modułowym dla polskich i niemieckich inwestorów. System modułowy wymaga od projektantów znajomości technologii systemu oraz w przypadku projektów dla zleceniodawców z Niemiec  przepisów z zakresu niemieckiego prawa budowlanego, niemieckich norm i standardów oraz umiejętności projektowych w celu dostosowywania systemu do indywidualnych potrzeb klientów. Opracowujemy projekty architektoniczne do pozwolenia na budowę (również w niemieckich urzędach) oraz wykonawcze i aranżacyjne. Zespół projektowy AGG jest wyspecjalizowany w projektowaniu modułowym, alternatywnym dla metod tradycyjnych.

Budownictwo modułowe, wybierane coraz częściej z uwagi na możliwość optymalizacji kosztów, krótkie terminy realizacji inwestycji, szybki montaż na placu budowy, wymaga od projektantów biegłej umiejętności dostosowania technologii do programu inwestycji. Na plac budowy trafia „gotowy” budynek, podzielony na moduły, wyposażony we wszelkie niezbędne instalacje, ściany działowe, okna, drzwi, podłogi, kompletnie wyposażone łazienki, co pozwala na szybki montaż (połączenie) modułów. Jeśli zaistnieje potrzeba, budynek może zostać przeniesiony w inne miejsce.

Technologia modułowa jest dedykowana głównie sektorowi użyteczności publicznej, szczególnie w przypadku konieczności realizacji w bardzo krótkim czasie. W technologii modułowej opracowane zostały wielobranżowe projekty do pozwolenia na budowę i wykonawcze, aranżacji wnętrz, technologii i wyposażenia kuchni, detali rozwiązań architektonicznych oraz zestawienia ślusarki dla nowych budynków żłobków przy ul. Kmicica 5 i Jugosłowiańskiej 6 (Nowosolna). Zaprojektowano zagospodarowanie terenu całej działki z uwzględnieniem szczególnej funkcji żłobka, w tym aspektów akustycznych, stron świata, nasłonecznienia.
wszystkie projekty

Kontakt

Personel biura stanowi
zespół utalentowanych
architektów i inżynierów.

Zapraszamy do naszego biura - zawsze znajdziemy
dla Państwa najlepsze rozwiązanie projektowe


kontakt z biurem

Telefon

+ 48 42 630 55 66
+ 48 42 630 55 99

Mail

agg@agg.pl