Firma

 

Projektujemy i doradzamy inwestorom we wszystkich dziedzinach architektury, budownictwa.

Architekci Grupa Grabowski Sp. z o.o. jest architektonicznym i wielobranżowym biurem projektów, działającym od 1994 roku.

Personel biura stanowi zespół utalentowanych architektów i inżynierów. Jesteśmy zwycięzcami znaczących konkursów architektonicznych, autorami uznanych realizacji w kraju i za granicą.

Rewitalizacja Fabryki Grohmana w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 22/24 była wielokrotnie nagradzana - obiekt zdobył m.in. I nagrodę na międzynarodowych targach nieruchomościowych Real Expo 2013 w Monachium, nagrodę Eurobuild Awards 2013 dla najlepszej adaptacji do nowej funkcji, Prime Property Prize 2013 Łódź dla najlepszego obiektu biurowego oraz nagrodę „Punkt dla Łodzi”, Klinika LANCET zyskała tytuł PERŁY ŁODZI w 2017, Budynek CROSS POINT (niegdyś sławny łódzki Próchnik) - otrzymał I nagrodę w ogólnopolskim konkursie w kategorii Przebudowy i Modernizacje - modernizacja roku 2010 w Polsce, Budynek Dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (PARAGRAF) - I miejsce w konkursie „Najpiękniejsze Polskie Uczelnie”, Biurowiec Red Tower w Łodzi - I nagrodę w kategorii Modernizacja roku w Polsce.
Pracownia - AGG

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa inwestycji, we współpracy ze specjalistami innych branż: od studiów programowych, projektów koncepcyjnych po projekty budowlane, wykonawcze i nadzory. Projektujemy i doradzamy inwestorom we wszystkich dziedzinach architektury, budownictwa.

Zakres usług AGG to: architektura, konstrukcja, branże instalacyjne, drogi, technologia, ekspertyzy, consulting, nadzór inwestorski, nadzory autorskie, rzeczoznawcy (ochrona p.poż., bhp, san.-hig.), ochrona środowiska, kosztorysy.

Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów obiektów użyteczności publicznej, biurowych i przemysłowych dla dużych inwestorów, gwarantujemy wysoki poziom opracowań, atrakcyjne rozwiązania architektoniczne, wiedzę techniczną, znajomość procedur administracyjnych, terminowość i przestrzeganie założonego budżetu.

Zapraszamy do naszego biura - zawsze znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie projektowe!

Autorami i współautorami projektów wytworzonych w ramach działalności spółki są architekci Anna Grabowska, Matylda Grabowska, Jacek Grabowski
wraz z współuczestniczącym zespołem architektów, projektantów branżowych i rzeczoznawców.

Kontakt

Personel biura stanowi
zespół utalentowanych
architektów i inżynierów.

Zapraszamy do naszego biura - zawsze znajdziemy
dla Państwa najlepsze rozwiązanie projektowe


kontakt z biurem

Telefon

+ 48 42 630 55 66
+ 48 42 630 55 99

Mail

agg@agg.pl