Lokalizacja:Niemcy, kilka lokalizacji
Klient:Jednostki inwestycyjne niemieckiej administracji publicznej
Projekt:Kilka projektów, stała współpraca od 2016, projekt budowlany i wykonawczy architektoniczny, szczegółowe detale, opracowania w języku polskim i niemieckim
Realizacja:współpraca przy realizacji od 2016
AGG współpracuje z firmą Climatic przy realizacji projektów realizowanych w systemie modułowym dla niemieckich inwestorów. System modułowy wymaga od projektantów znajomości technologii systemu firmy CLIMATIC, przepisów z zakresu niemieckiego prawa budowlanego, niemieckich norm i standardów oraz umiejętności projektowych w celu dostosowywania systemu do indywidualnych potrzeb klientów. Opracowujemy projekty architektoniczne do pozwolenia na budowę (w niemieckich urzędach) oraz wykonawcze i aranżacyjne. Zespół projektowy AGG jest wyspecjalizowany w projektowaniu modułowym, alternatywnym dla metod tradycyjnych. Wszystkie rysunki i opisy są opracowywane w języku polskim
i niemieckim.

Budownictwo modułowe, wybierane coraz częściej z uwagi na możliwość optymalizacji kosztów, krótkie terminy realizacji inwestycji, szybki montaż na placu budowy, wymaga od projektantów biegłej umiejętności dostosowania technologii do programu inwestycji.

Na plac budowy trafia „gotowy” budynek, podzielony na moduły, wyposażony we wszelkie niezbędne instalacje, ściany działowe, okna, drzwi, podłogi, kompletnie wyposażone łazienki, co pozwala na szybki montaż (połączenie) modułów .

Jeśli zaistnieje potrzeba, budynek może zostać przeniesiony w inne miejsce.

Technologia Climatic jest dedykowana głównie sektorowi użyteczności publicznej, szczególnie w przypadku konieczności realizacji w bardzo krótkim czasie.
wszystkie projekty

Kontakt

Personel biura stanowi
zespół utalentowanych
architektów i inżynierów.

Zapraszamy do naszego biura - zawsze znajdziemy
dla Państwa najlepsze rozwiązanie projektowe


kontakt z biurem

Telefon

+ 48 42 630 55 66
+ 48 42 630 55 99

Mail

agg@agg.pl